Misyon

Kuşbakışı firmamız havadan çekim helikopterlerimiz ile 1 metreden yasaların izin verdiği 150 metre yüksekliğe kadar 4k ve Hd kalitesinde çekimler yapmaktadır. Özel tasarlanmış uzaktan kumandalı model helikopterlerimiz ve her zaman takip ettiğimiz son teknoloji ekipmanlarımız ile %100 müşteri mennuniyeti hedefli görüntüler elde etmeyiz.

Vizyon

Her geçen gün bir ileri seviyeyi takip etmek yeni projelerle müşterilerimize ilkleri yaşatmaktayız . Tarihçe Kuşbakışı olarak 2007 yılında nitro yakıtlı ve elektrikli 50-90 size model helikopterlerle havadan çekim sektörüne girdik. Değişen teknolojiye ayak uydurmak ve daha net görüntüler elde etmek için dünyanın çeşitli ülkelerinde ar-ge çalışmaları yapan firmalarından alımlar yapmaya başladık . Geçen zaman içerisinde gerek yurtiçi gerek yurtdışı firmalar ile yaptığımız görüşmelerle cihazlarımızda yapılan revizyonlar ile mükemmele yakın görüntüler çekmeyi başardık . Bizleri tercih eden müşterilerimizde bunun en büyük göstergesidir.

Tarihçe

Kuşbakışı olarak 2007 yılında nitro yakıtlı ve elektrikli 50-90 size model helikopterlerle havadan çekim sektörüne girdik. Değişen teknolojiye ayak uydurmak ve daha net görüntüler elde etmek için dünyanın çeşitli ülkelerinde ar-ge çalışmaları yapan firmalarından alımlar yapmaya başladık . Geçen zaman içerisinde gerek yurtiçi gerek yurtdışı firmalar ile yaptığımız görüşmelerle cihazlarımızda yapılan revizyonlar ile mükemmele yakın görüntüler çekmeyi başardık . Bizleri tercih eden müşterilerimizde bunun en büyük göstergesidir.

Asil Bayav

SEO

ASİL BAYAV CEO 1978 Nazilli / Aydın'da Doğdum . Müziğe Olan İlgimden Dolayı 1993 Yılında Radyoculuğa Başladım Yaklaşık 2 Sene Radyoculuk Yaptıktan Sonra 1995 Yılında Kuşadasında Barlar Sokağında Dj Olarak Çalışmaya Başladım 1999 Yılında Askere Gittim Orada Bilgisayar Kullanmayı Öğrendim 2003 Senesinde Bilgisayar Sektörüne Yöneldim Bilgisayar Satış , Servis Ve Web Tasarımı İşlerine yöneldim. 2007 Yılında İnternette Yaptığım Araştırmalar Sonucunda Model Helikopter İle Havadan Çekim Hizmeti Fikri Kafama Takıldı Ve Uzun Süren Araştırmalarım Sonucunda Bu İşe Girdim . Şimdiye Kadar Bütün Sektörlerde Gösterdiğim Kaliteli Hizmet Anlayışımı Bu Sektördede Uzun Yıllar Yapmayı Hedefliyorum Teknik Detaylar ; Yabancı Dil : Orta Derece İngilizce Konuşma Ve Yazma , Orta Derece Rusça Bilgisayar : Hardware & Sofware Bilgisayar Yazılımları : Windows 98/Xp/Vista/Win7/win8/Win10 , OsX Kurulum Ve Sorunlarını Giderme , Office Uygulamaları , Adobe Uygulamları , Corel Draw , Web Tasarım Yazılımları , Php , Word Press , Joomla

Özgür Çakırca

SEO

ÖZGÜR ÇAKIRCA Web Developer Nazilli doğumlu olan ben elektronik aletlere olan merakım nedeniyle :) liseyi Nazilli Endüstri Meslek Elektrik/Elektronik bölümünden bitirdim. Daha sonraki yıllarda Karacasu Geyre'deki Afrodisyas müzesine yaptığım ilk profesyonel 5 dil web sitesi ile web sektöründe profesyonel anlamda yerimi aldım. Ayrıca diğer mesleğim network ve pbx santrallerdir. Her geçen gün önemi bir kat daha artan internete; yeni teknoloji, etkili, güzel, işlevsel web siteleri kazandırmak için web tasarım ve yazılım konusunda kendimi merakla geliştirmekteyim. Bunun bilincinde olan; kendine, firmasına katma değer kazandırmak isteyen kuruluşlara, Türkiye ve Dünya çapında ki değişik sektörlere halen web siteleri / yazılımları yapmaktayım.