Misyon

Kuşbakışı firmamız havadan çekim helikopterlerimiz ile 1 metreden yasaların izin verdiği 150 metre yüksekliğe kadar 4k ve Hd kalitesinde çekimler yapmaktadır. Özel tasarlanmış uzaktan kumandalı model helikopterlerimiz ve her zaman takip ettiğimiz son teknoloji ekipmanlarımız ile %100 müşteri mennuniyeti hedefli görüntüler elde etmeyiz.

Vizyon

Her geçen gün bir ileri seviyeyi takip etmek yeni projelerle müşterilerimize ilkleri yaşatmaktayız . Tarihçe Kuşbakışı olarak 2007 yılında nitro yakıtlı ve elektrikli 50-90 size model helikopterlerle havadan çekim sektörüne girdik. Değişen teknolojiye ayak uydurmak ve daha net görüntüler elde etmek için dünyanın çeşitli ülkelerinde ar-ge çalışmaları yapan firmalarından alımlar yapmaya başladık . Geçen zaman içerisinde gerek yurtiçi gerek yurtdışı firmalar ile yaptığımız görüşmelerle cihazlarımızda yapılan revizyonlar ile mükemmele yakın görüntüler çekmeyi başardık . Bizleri tercih eden müşterilerimizde bunun en büyük göstergesidir.

Tarihçe

Kuşbakışı olarak 2007 yılında nitro yakıtlı ve elektrikli 50-90 size model helikopterlerle havadan çekim sektörüne girdik. Değişen teknolojiye ayak uydurmak ve daha net görüntüler elde etmek için dünyanın çeşitli ülkelerinde ar-ge çalışmaları yapan firmalarından alımlar yapmaya başladık . Geçen zaman içerisinde gerek yurtiçi gerek yurtdışı firmalar ile yaptığımız görüşmelerle cihazlarımızda yapılan revizyonlar ile mükemmele yakın görüntüler çekmeyi başardık . Bizleri tercih eden müşterilerimizde bunun en büyük göstergesidir.

Asil Bayav

SEO

ASİL BAYAV CEO 1978 Nazilli / Aydın'da Doğdum . Müziğe Olan İlgimden Dolayı 1993 Yılında Radyoculuğa Başladım Yaklaşık 2 Sene Radyoculuk Yaptıktan Sonra 1995 Yılında Kuşadasında Barlar Sokağında Dj Olarak Çalışmaya Başladım 1999 Yılında Askere Gittim Orada Bilgisayar Kullanmayı Öğrendim 2003 Senesinde Bilgisayar Sektörüne Yöneldim Bilgisayar Satış , Servis Ve Web Tasarımı İşlerine yöneldim. 2007 Yılında İnternette Yaptığım Araştırmalar Sonucunda Model Helikopter İle Havadan Çekim Hizmeti Fikri Kafama Takıldı Ve Uzun Süren Araştırmalarım Sonucunda Bu İşe Girdim . Şimdiye Kadar Bütün Sektörlerde Gösterdiğim Kaliteli Hizmet Anlayışımı Bu Sektördede Uzun Yıllar Yapmayı Hedefliyorum Teknik Detaylar ; Yabancı Dil : Orta Derece İngilizce Konuşma Ve Yazma , Orta Derece Rusça Bilgisayar : Hardware & Sofware Bilgisayar Yazılımları : Windows 98/Xp/Vista/Win7/win8/Win10 , OsX Kurulum Ve Sorunlarını Giderme , Office Uygulamaları , Adobe Uygulamları , Corel Draw , Web Tasarım Yazılımları , Php , Word Press , Joomla

Özgür Çakırca

SEO

ÖZGÜR ÇAKIRCA Web Developer Nazilli doğumlu olan ben elektronik aletlere olan merakım nedeniyle :) liseyi Nazilli Endüstri Meslek Elektrik/Elektronik bölümünden bitirdim. Daha sonraki yıllarda Karacasu Geyre'deki Afrodisyas müzesine yaptığım ilk profesyonel 5 dil web sitesi ile web sektöründe profesyonel anlamda yerimi aldım. Ayrıca diğer mesleğim network ve pbx santrallerdir. Her geçen gün önemi bir kat daha artan internete; yeni teknoloji, etkili, güzel, işlevsel web siteleri kazandırmak için web tasarım ve yazılım konusunda kendimi merakla geliştirmekteyim. Bunun bilincinde olan; kendine, firmasına katma değer kazandırmak isteyen kuruluşlara, Türkiye ve Dünya çapında ki değişik sektörlere halen web siteleri / yazılımları yapmaktayım.

Emre Bostanoğlu

02.05.1986’da İstanbul’da doğdu. Samsun O.M.Ü’de İstatistik Lisans (2007) ve Yüksek Lisansını (2012) tamamladı. Ayrıca; fotoğraf alanındaki çalışmalarını geliştirmek adına 2015 yılında Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümünü tamamladı. 2007 yılına Hayat Yayınları’na bağlı Popüler Kitaplar Yayın evinden “Büyük Ortadoğu Savaşı (BOS) isimli roman kitabı yayınlandı. Büyük Ortadoğu Savaşı, 2013 yılına kadar 5 baskı yaptı. Türkiye’nin bazı illerinde kitap fuarlarında ve yazar okuyucu buluşmalarında yer aldı. Emre BOSTANOĞLU 2007 yılından sonra Fotoğraf Sanatıyla aktif olarak ilgilenmeye başladı. Ulusal ve Uluslararası fotoğraf yarışmalarında 50’yi aşkın ödül, mansiyon ve madalyası bulunan Emre BOSTANOĞLU’nun ayrıca 300’ü aşkın sergileme ödülü bulunmaktadır. Dünyanın En Önemli Fotoğraf Organizasyonu olan Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu (FIAP)’ın 2012 yılında düzenlemiş olduğu FİAP 7. Dünya Kulüpler Kupası bireysel ödüllerde bronz madalya kazandı. 2012 yılı içerisinde aldığı ödüller ve FIAP Dünya Kupası’ndaki Bronz Madalya başarısından dolayı Kültür Bakanlığı tarafından kendisine Teşekkür yazısı verildi. Ulusal ve Uluslararası birçok karma fotoğraf sergisinde fotoğrafları yer aldı. Ulusal ve Uluslararası fotoğraf yarışmalarında jüri üyelikleri yapmaktadır. Çeşitli dernek ve platformların etkinlikleri ve fotoğraf kurslarında fotoğraf eğitimleri vermektedir.